Pacjent jest najważniejszy

Misją naszej poradni jest poprawa jakości życia naszych pacjentów. Dlatego dokładamy starań, by możliwie szybko i skutecznie leczyć dolegliwości, przywracać zdrowie, a przez to zwiększać zadowolenie z życia. Pomagamy pacjentom chcącym zadbać o swoje zdrowie oraz borykającym się z wieloma problemami zdrowotnymi – bólem, ograniczoną sprawnością ruchową i dysfunkcjami narządu ruchu.

Przyjazna poradnia rehabilitacyjna

Rozumiemy, że podczas procesu diagnostycznego i terapeutycznego pacjenci mogą odczuwać zmęczenie lub zwątpienie. Dlatego stosujemy podejście holistyczne – w czasie leczenia uwzględniamy emocje i odczucia pacjentów, a nie tylko skupiamy się na fizycznych objawach choroby. Dbamy o to, by wszystkie konsultacje oraz zabiegi były przeprowadzane w bezpiecznych, komfortowych i przyjaznych warunkach.

Zobacz, co mówią o nas pacjenci

Kompleksowa rehabilitacja

Nasza poradnia rehabilitacyjna zapewnia leczenie przyczyn problemów zdrowotnych, a nie tylko likwidowanie ich symptomów. Działamy kompleksowo, łącząc specjalistyczną pomoc lekarską, fizjoterapeutyczną i psychologiczną. Zapewniamy szeroki zakres usług – trafną diagnozę, skuteczną rehabilitację, indywidualne wsparcie po zakończonym procesie terapeutycznym, a także edukację i profilaktykę. A wszystko to realizujemy w jednym miejscu, co pozwala oszczędzić czas pacjentów.

Specjalistyczna pomoc

O naszych pacjentów dba wykwalifikowana, doświadczona kadra fizjoterapeutów, lekarzy oraz psychoterapeutów, dla których praca jest również pasją. By zwiększać skuteczność oferowanego przez nas leczenia, wciąż rozwijamy swoje kompetencje oraz rozszerzamy zakres usług o najnowocześniejsze metody terapii.

Poznaj nasz zespół