Wyborcza.pl: „Swoich pacjentów po prostu lubię”

Dr Angelika Wałach opowiada podczas rozmowy z wyborcza.pl m.in., że w walce z bólem wiele zależy od tego, co dzieje się w głowie i jaka relacja łączy pacjenta z fizjoterapeutą. Ciało jest bardzo wrażliwe na emocje i jeśli podejście terapeuty będzie nieodpowiednie, to pacjent nie będzie na leczenie otwarty, a terapia będzie mniej skuteczna.

Przeczytaj wywiad: Wyborcza.pl

Dziennik Polski: „Moją największą pasją jest praca z ludźmi”

W artykule opublikowanym na portalu dziennikpolski24.pl dr Angelika Wałach opowiada o swojej pracy, która jednocześnie jest pasją: „Już od najmłodszych lat chciałam pomagać ludziom. Jako fizjoterapeutka mogę przywracać sprawność i zdrowie, poprawiać jakość życia moich pacjentów. Pracę z pacjentem postrzegam całościowo, staram się leczyć nie tylko jego chorobę, ale też zwracam uwagę na jego stan psychiczny.”

Przeczytaj wywiad: Dziennik Polski →

Miasto Kobiet: „Lubię to, co robię”

W rozmowie z magazynem „Miasto Kobiet” dr Angelika Wałach opowiada o swojej wielkiej pasji związanej z fizjoterapią oraz pomaganiem osobom potrzebującym wsparcia: „Zwracam uwagę nie tylko na stan fizyczny, ale również psyche pacjenta, jego środowisko w którym żyje, relacje z innymi ludźmi. To pozwala mi zrozumieć osobę. Mam świadomość, aby skutecznie pomagać, trzeba się wciąż rozwijać, przekładając teorię na rzeczywistość.”

Przeczytaj wywiad: Miasto Kobiet →